Kjo pajisje e kthen shtepine tuaj ne High tech!

Written by on 20/03/2018

Kjo pajisje e kthen shtepine tuaj ne High tech!

Kompania Sony surprizon me pajisjen e radhes teknologjike. Behet fjale per Xperia Touch qe kushton 1500 euro dhe ben mrekulli per shtepine e perdoruesit. Funksionon pak a shume si nje smartphone, dhe ka nje projektor, i cili sherben per te kthyer ne ekran çdo siperfaqe ne nje ekran me prekje. Kjo do te thote se mund te nderveprosh me tavolinen tende, me kuzhinen, me muret, te lozesh lojra, te shohesh harta apo thjesht te lundrosh ne internet. Kjo pasi ajo mbeshtet ne funksionin multi-touch, dhe duket si nje stil i magjise se teknologjise. Ashtu si telefonat Xperia te Sony, dhe Xperia Touch perdor sistemin operativ te Google, Android, duke u dhene akses miliona aplikacioneve te vlefshme ne Google Play Store.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist