Këto Krishtlindje, çlodhuni në SPA-në e parë në botë me verë të nxehtë

Written by on 02/12/2020

Vera është një pije shumë e popullarizuar e Krishtlindjeve, por nëse ju pëlqen ideja e larjes në të, mund të drejtoheni në Angli. Një SPA e re në Shrigley Hall në zemër të Cheshire, po ofron shërbimin e një banjoje relaksuese me verë të nxehtë nëpër vaksa. Sipas themeluesve, vendosur në 37 gradë, ngrohtësia e pishinës lejon hapjen e poreve, duke çliruar toksinat. Gjithashtu siguron një nivel të lartë të antioksidantëve nga portokalli, kanella dhe ylli anise. Ky atraksion i ri mendohet se do të jetë një pikë e rëndësishme për turistët nga e gjithë bota.


Current track

Title

Artist