Këngëtarja shqiptare me famë botërore mbërrin në Shqipëri!”Ja çfarë do të bëj unë për vendin tim të origjinës”!

Written by on 03/12/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në dje në Shqipëri për të parë situatën e krijuar nga tërmeti i një jave më parë. Këngëtarja ka shkuar në një shtëpi në Bubq të cilës i ka premtuar se do t’i ndërtojë shtëpinë. Ndër të tjera Bebe Rexha ka thënë se nuk e harron origjinën e saj dhe se për këtë arsye ka vendosur të ndihmojë shqiptarët në këtë moment të vështirë. Ajo do të ndërtojë dy shtëpi, ndërkohë ka shtuar se në planin  e saj për të ndihmuar shqiptarët përfshihet dhe rindërtimi i shkollave të dëmtuara.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist