Kengetari I njohur Italian hedh ne gjyq shtetin e Ukraines pasi iu ndalua hyrja.

Written by on 19/03/2019

Kengetari I njohur Italian hedh ne gjyq shtetin e Ukraines pasi iu ndalua hyrja. Albano Carrisi e dergoi ceshtjen ne gjykaten europiane te te drejtave te njeriut ne Strassburg dhe kerkoi jo vetem qe te hiqet nga lista e zeze, por edhe te demshperblehet, ndersa me Shumen qe pretendon ta fitoje do ta ndaja per bamiresi. Albano u perfshi ne listen e zeze te Ukraines pasi u konsiderua si kercenim per sigurine nderkombetare,!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist