Kendall Jenner, modelja me e paguar e 2018!

Written by on 19/12/2018

Per te dytin vit radhazi, Kendall Jenner eshte shpallur modelja me e paguar ne bote nga ”Forbes”. Ylli i pasarelave siguroi 22.5 milione dollare ne 12 muaj. Ajo mundi supermodelet dhe miket e saj Bella e Gigi Hadid, si edhe Karlie Klose e Gisele Bündchen.Te ardhurat e Jenner jane siguruar nga partneriteti i saj fitimprures me markat e medha “Adidas”, “Estée Lauder” dhe “Calvin Klein”.Vendin e dyte e ze Kloss me 13 milione dollare qe ka nenshkruar kontrata me “Swarovskin”, “Away” dhe “Adidas”. Bündchen, e cila mbajti vendin e pare ne 2016, vjen ne vendin e peste me 10 milione dollare.Nderkohe, motrat supermodele Gigi dhe Bella Hadid renditen respektivisht ne vendin e shtate dhe te tete.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist