Ke kartë studenti? Atëherë regjistrohu falas tek Maratona e Tiranës

Written by on 08/10/2021

Të gjithë studentët mund të marrin pjesë falas në maratonën e Tiranës nëse disponojnë kartën e studentit,.  Lajmin për studentët që duan t’i bashkohen eventit më të madh sportiv të vitit në kryeqytet e ka dhënë kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Gara do të zhvillohet në datën 17 tetor dhe do të ketë 4 kategori./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist