Kafe e bërë me flori? Tani mund ta shijoni në një nga hotelet më të njohura në botë!

Written by on 20/12/2019

Një nga hotelet më të njohura në botë, po e çon ekstravagancën në një tjetër nivel. Ofron kapuçino me të bërë me flori 24 karat. Hoteli “Burj Al Arab” e ofron pijen e veçantë në një nga lokalet e tij luksoze. Kapuçinoja bëhet me kafe 100% arabe dhe me shkumë qumështi që është përzier me flori 24 karat. Pija është mëse e sigurtë për tu konsumuar . Përveç floririt, ka edhe qumësht organik, phuhur dhe kokrriza floriri italian. Shërbimi bëhet me filxhanë, natyrisht të larë me flori.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist