Ju prezantojmë me vendet më relaksuese për të pushuar në Europë!

Written by on 11/10/2021

Të zgjedhësh vendin më shplodhës për të vizituar ndonjëherë bëhet e vështirë dhe për këtë arsye OVO Network ka publikuar një listë të destinacioneve më të qeta për pushime në Europë. Këto rezultate janë nxjerrë në bazë të të dhënave të marra nga Google Maps me statistikat lokale të ajrit dhe dendësisë së popullsisë.

Ndër 10 vendet më të mira, kryesonte ishulli I Hvar në Kroaci, duke u ndjekur më pas nga qyteti malor Zvicerian, Gruyeres për shkak të llixhave kuruese dhe ajrit të pastër si dhe së fundmi Zahara de la Sierra në Spanjë, e cila tërheq vëmendjen për shkak të luginës dhe liqenit që posedon duke ofruar kushtet perfekte për të pushuar./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist