Java nis me shi, në zonat malore priten edhe reshje dëbore

Written by on 11/10/2021

Kjo javë pritet të jetë e shoqëruar me reshje shiu dhe rënie të ndjeshme temperaturash. Sipas metereologëve në disa zona malore do të fillojnë edhe reshjet e para të borës.

Nga e premtja dhe në fundjavë reshjet do të jenë të pakta dhe moti do të përmirësohet, por do të jetë ftohtë./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background