Japonia e “Zgjuar”, perdor cdo metode per te promovuar turizmin!

Written by on 24/03/2018

Japonia synon te arrije mbi 40 milione turiste brenda dy viteve te ardhshme dhe per kete po mbeshtet fushaten turistike tek blogerat e famshem dhe “influencer”-sat  njohur te rrjeteve sociale nga me shume se 30 vende. Personat e famshem do te udhetojne ne Japoni dhe do te promovojne atraksionet me te famshme te ketij vendi duke perbere njekohesisht nje strategji teper te mire per turizmin. Blogerat jane perzgjedhur nga vende si Italia, Gjermania, Franca, Rusia, Hong Kongu, Filipinet dhe Kina.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist