Jahti superluksoz ankorohet në Durrës

Written by on 12/07/2019

Jahti superluksoz “Vertigo” është ankoruar këtë të mërkurë në portin e Durrësit. Jahti është nisur nga Spanja për në Durrës, ndërkohë destinacioni i saj i radhës do të jetë Spliti në Kroaci. Porti më i madh i vendit është kthyer në destinacion të jahteve dhe kroçerave luksoze. Vetëm në muajin qershor në kalatat e portit janë ankoruar rreth 107 jahte turistikë nga vende të ndryshme të botës.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist