Jahti luksoz i Sadam Hussein tashme kthehet ne hotel per marinsat!

Written by on 26/05/2018

Jahti luksoz i Sadam Hussein, do te sherbeje si nje hotel per marinsat detare te Irakut qe lundrojne ne Basra.”Bashrah Breeze”, i ndertuar ne vitin 1981, tashme do te sherbeje si hotel per marsinsat qe bejne guiden e transportit brenda dhe jashte portit te Basra, njoftuan autoritetet irakiane.Por diktatori i Irakut nuk arriti qe te hipe kurre ne jahtin 30 milione dollare.Ne superjaht gjendet nje krevat madheshtor me çarçafe mendafshi, me nje tualet te arte dhe karrige berberi.Tani te gjitha pajisjet do ti gezojne kapitenet qe udhezojne lundrimin ne Basra.

 Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist