Ja sa kushton torta më e shtrenjtë në botë!

Written by on 06/05/2019

 

 

Torta më e shtrenjtë në botë është bërë në Dubai, dhe kushton jo më pak se 1 milion dollarë. Torta është krijuar nga dizenjuesja më e shtrenjtë në botë, Debbie Wingham. Torta e rrallë është paraqitur në  një ekspozitë dasmash në Dubai. Ëmbëlsira ku është dizenjuar një nuse me vello , peshon 120 kg. Janë dashur 10 ditë për të dekoruar tortën e cila është e gjitha e ngrënshme.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist