Ja resorti ku do te kalojne muajin e mjaltit Harry dhe Meghan!

Written by on 31/05/2018

Qe do te shkojne ne Kanada per muaj mjalti, kjo u mesua por se ku do te qendrojne te akomoduar cifti mbreteror i sapokurorezuar britanik Princ Harry dhe Dukesha Meghan, eshte zbuluar vetem se fundmi. Do te jete natyra e mrekullueshme pyjore e Kanadase qe do te relaksoje ne momente romantike Harry-n dhe Meghan gjate muajit te tyre te mjaltit. Cifit ka rezervuar te akomodohet ne resortin Fairmont Jasper Park Lodge, nje super strukture pushimi e vendosur ne zemer te Parkut Kombetar Jasper ne Kanada. Dy te rinjte kane rezervuar nje kabine te tipit chalet prej druri , qe ne te kaluaren ka pritur edhe cifte te tjera mbreterore si mbreti George VI , mbretereshen Elizabeta si dhe princin Filip. Aroma e pemeve, gjelberimi dhe majat shkembore te Kanadase do te jene kombinimi i duhur per te kaluar nje muaj mjalti te paharrueshem.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist