Ja qytete me hotelet me te shtrenjta kete vere

Written by on 08/09/2018

 

Monako rezultoi qyteti me hotelet me te shtrenjta per muajin gusht te ketij viti.  Trivago sjell studimin e fundit te lidhje me cmimet e strukturave te pushimit ne Europe per muajin qe lame pas, qe konsiderohet edhe ai me me shume levizje gjate veres. Ne Monako cmimi mesatar i fjetjes ka arritur  mbi 460 euro. Ne vend te dyte per nga shtrenjtesia eshte renditur Edinburgu dhe ne vend te trete renditet Gjeneva. Listen e 10 qyteteve europiane me hotelet me te shtrenjta gjate gushtit te ketij viti e pasojne Londra, Berni, Venecia, Kopenhageni, Amsterdami, Nice dhe Dublini.

 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist