Ja kush jane destinacionet me te mira ne bote per eksperiencat me te mira ne qytet

Written by on 24/08/2018

 

La Fortuna de San Carlo ne Costa Rica eshte cilesuar nje prej destinacioneve me te mire ne bote per te perjetuar eksperiencat me te bukura, si persai i perket udhetimeve brenda ne qytet. Vleresimin e ka dhene Tripadvisor ne baze te nje studimi te fundit. Ishulli ka natyre perrallore, aktivitete te shumta dhe ushqim te shijshem. Ne vend te dyte renditet Kauai ne Hauai, ndjekur nga Tromso i Norvegjise renditet i treti dhe Rotorua ne Zelande te Re. Me pas renditja vazhdon me Puerto Vallarta ne Meksike, Sedona ne Arizona, Queenstown ne Zelande te Re, Shen Petersburg ne Rusi, Santorini ne Greqi dhe Key West ne Florida.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist