Ja kush eshte vogelushja qe pret Guinnes pasi ka vizituar 50 shtetet amerikane

Written by on 20/10/2018

Ja kush eshte vogelushja qe pret Guinnes pasi ka vizituar 50 shtetet amerikane

 

Harper Yeats  eshte bebja me e vogel ne bote qe ka vizituar  50 shtete te SHBA-se. Harper eshte vetem gjashte muajshe por po ben xhiron ne rrjetet sociale ne saje te aventures te vecante ne te cilen eshte bere pjese fale prinderve te saj.  Sipas tyre edhe pse Harper eshte e vogel dhe nuk do ta kujtoje asnje nga keto udhetime eshte mire qe keta muaj te pare te jetes t’i kaloje duke udhetuar me familjen. Fotografite e  vogelushes neper shtete te ndryshme te Amerikes, jane publikuar ne rrjete sociale duke u bere virale nderkohe qe pritet certifikimi nga Libri i Rekordeve Guinnes per Harper, si personi me i vogel qe ka udhetuar ne te gjitha shtetet amerikane.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist