Ja kush eshte i dashuri i Eleni Foueiras .

Written by on 10/05/2018

Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion.

Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar foto të këngëtares me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Ajo duket në plazh duke përqafuar të dashurin e saj. Fotot le te flasin me teper .

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist