Ja kush eshte ekspresi i kafese me i shtrenjte ne bote!

Written by on 24/10/2018

Ajo quhet Espresso Veloce Royal dhe eshte nje aparat kafeje me vlere 187 mije euro. Me nje prodhim te kufizuar te frymezuar nga nje motor makine i Formula 1, makina luksoze eshte e veshur me ar te bardhe 18 karatesh, diamante, gure ametist dhe e lustruar me fibra karboni. Makina gjithashtu eshte e pajisur me nje bombol me vrima nxjerrese per raki, te pershtatshme per ata qe duan te shijojne nje kafe me nje shije me te forte.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist