Ja ku do te shkojne shqiptaret per festat e nentorit!

Written by on 26/11/2018

Edhe kete vit shqiptaret kane zgjedhur te shkojne per festat e nentorit ne disa prej vendeve te rajonit. Per Radio Travel tur operatori Vas Tour ben me dije se rezervimet me te shumta kane qene per Malin e Zi, Maqedonine e Kroacine me konkretisht per qytete si Budva, Kolashini, Dubrovniku apo Mavrova. Gjithashtu Selaniku, por edhe disa qytete europiane si Budapesti, Praga dhe Vjena konsiderohen destinacionet me te kerkuara kete vit. Pjesa me e madhe e prenotimeve jane bere rreth nje muaj me pare, gje qe ka ndikuar per te perfituar çmime me te lira. Nderkohe vec kalimit te festave te nentorit nuk mungojne edhe rezervimet me rreze te gjate per festat e fundvitit ne destinacione si Maldivet, Bali dhe Punta Cana.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist