Ja destinacioni më i shtrenjtë i udhëtimeve të biznesit!

Written by on 20/04/2019

Kompania e konsulencës ekonomike ne Britanine e Madhe ka analizuar vendet me te shtrenjta ne bote per udhetaret e biznesit.Sipas eksperteve te konsulences ekonomike  10 vendet me hotelet më të shtrenjta i udheheq qyteti i New York-ut , i ndjekur nga Geneva , Washington , Zyrih dhe Parisi. Ndersa 10shen e ketyre destinacioneve e plotesojne  qytet Reykjavik, San Francisko, Basel, Los Angelos dhe Berna. Zvicra mbetet destinacioni më i shtrentjë , me 4 prej 10 vendeve që renditen në listë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist