Ja deri kur do të vijojë moti i paqendrueshëm

Written by on 30/09/2021

Orët e para të kësaj të enjteje kanë nisur me shi dhe sipas MeteoAlb moti i paqendrueshëm do të vijojë gjatë gjithë ditës.  Këto kushte atmosferike mbeten deri pasdite kur pritet zhillim i vranësirave duke sjellë reshje shiu në vendin tonë. Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 26°C.

Mbrëmja dhe nata përmirësojnë gradualisht kushtet atmosferike në një pjesë të mirë të territorit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist