Ja cili është politikani i dytë më i ndjekur në rrjetet sociale!

Written by on 09/05/2019

 

 

Politikani i dytë i ndjekur më shumë ndjekës në rrjetet sociale është kryeministri indian , Narendra Modi. Ai ndiqet nga 111 milion njerëz në Facebook, Tëitter dhe Instagram, sipas studmit të fundit të kompanisë së menaxhimit dhe analizës së shikueshmërisë në internet. Modi mban vendin e parë për postimet në Tëitter me më shumë se 450 të tilla vetëm në muajt mars-prill. Politikani konkurrohet bindshëm nga ish presidenti amerikan Barack Obama me më shumë se 180 milion ndjekës.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist