Ja cili është destinacioni më i lirë në Europë!

Written by on 29/06/2019

 

 

Budapesti është votuar si destinacioni më i lirë europian për vitin 2019. Kryeqyteti i Hungarisë është në krye të listës së udhëtimit që sugjeron “European Best Destination”. Perla e Danubit nuk  është vetëm destinacioni më i mirë europian por edhe një nga qytetet më të bukura dhe më të sigurta në botë. Ndërkohë vend të dytë qëndron Braga në Portguali si destinacioni i aventurierëve, dhe e treta në listë është Monte Isola në Itali, si një nga vendet më të bukura të saj. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist