Ja cila është akullorja më e cuditshme!

Written by on 11/05/2019

Në një kafene në Festus, Missouri ne SHBA , eshte krijuar akullorja me e cuditshme ne bote. Shija e akullores përzier me turshi duket se ka qenë celësi u suksesit të kafenesë. Pronarët e kafenesë janë shprehur se në fillim e kishin nisur si një argëtim në biznesin e tyre, por pasi u bë ë njohur dhe e kërkuar u bë pjesë e menusë së tyre. Kombinimet e “cmendura” të akullores me ushqime të kripura , kane tërhequr shumë turiste  nga e gjithë bota.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist