Izraeli me syte nga Shqiperia, me shume turiste kete vit

Written by on 18/08/2018

Gazeta e perditshme prestigjioze izraelite “Ha’aretz”, ne artikullin kushtuar Shqiperise, ka pershkruar pikat turistike, shumellojshmerine e vendeve si dhe bukurite qe ofron vendi yne. Me nje kuzhine te larmishme, ky komb bujar ka peizazhe te egra dhe plazhet me te bukura ne rajon shkruan gazeta izraelite.Per shume izraelite, ky eshte nje zbulim, fale faktit qe per here te pare kete vit filluan fluturime te drejtperdrejta me Shqiperine, prandaj ne mediat e Izraelit keshillohet te vizitohet sa me shpejt perpara se te behet nje destinacion shume popullor.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist