Italia zgjat sërish ndalimin e udhëtimeve mes rajoneve

Written by on 23/02/2021

Italia ka vendosur të zgjasë sërish kufizimet midis vendeve për udhëtimet jo të domosdoshme. Me vendimin e ri kufizimet do të zgjasin deri më 27 mars dhe shkak është bërë rritja e kurbës së infeksionit me Covid-19.

COVID-19: Study suggests Italy death toll much higher

Autoritetet bëjnë thirrje që të shmanget puna jashtë shtëpisë në rastet kur është e mundur./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background