Italia Travel Awards 2018, ja me te miret e turizmit ne vendin fqinj!

Written by on 25/05/2018

Jane mbajtur mbremjen e kaluar cmimet oscar te turizmit per Italine, Italia Travel Awards 2018. Aktoret me te njohur te turizmit te vendit fqinje, si kompani, agjenci udhetimi, linja udhetimi e hotele te mirenjohura u bene pjese e nje mbremje speciale ku nje nder temat kryesore qe u diskutua kete edicion ishte turizmi aksesiv per turistet me aftesi te kufizuara. Cmimin destinacioni me i mire italian per kete vit e mori rajoni Emiglia Romagna ndersa si me i preferuari nga turistet italiane jashte vendit u shpallen Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Tur operatori me i mire italian u shpall Eden Viaggi, kompania me e mire e hoteleve MSC Cruise, kompania ajrore me e preferuar Emirates, hoteli me i mire, Hilton Hotels and Resorts dhe aeroporti me i mire Fiumincino ne Rome.

 


 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist