Italia nis me këmbë të mbarë Euro 2020, triumfon ndaj Turqisë 3-0!

Written by on 12/06/2021

Në ndeshjen hapëse të kampionatit evropian, Italia fitoi 3 me 0 kundër Turqisë. Italia është vendosur kështu menjëherë në listën e favoritëve për të triumfuar në Euro 2020.

Kampionati vijon sot me 3 ndeshjet e radhës: Uells – Zvicër, Danimarkë – Finlandë dhe Belgjikë Rusi./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background