Italia , destinacioni me me shume atraksione turistike ne Europe!

Written by on 10/04/2018

Italia , destinacioni me me shume atraksione turistike ne Europe!

 

Eurostat ka publikuar listen me destinacionet europiane qe kane me shume rajone me atraksione turistike per turistet. Studimi i bere ne shume vende te botes ku jane pyetur turiste te shumte ka renditur Italine si destinacioni me me shume atraksione te preferuara turistike qofte kulturore apo natyrore. Nderkohe me pas vijojne Franca dhe Spanja. Keto rajone kane pasur dhe numrin me te larte te prenotimeve ne hotele nga turistet e huaj deri me tani per kete vit.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist