Ishujt më të famshëm të Greqisë, një hap larg bllokimit!

Written by on 30/07/2021

Në Greqi ekziston një shqetësim i madh pas shpërthimit të rasteve me Covid-19 në ishujt si Zakynthos, Tinos, Lefkada, Santorini, Paros dhe Rodos.

Zëvendësministri për Mbrojtjen Civile në Greqi Nikos Hardalias u kërkoi autoriteteve lokale, turistëve dhe mekanizmave të kontrollit të tregojnë më shumë kujdes për zbatimin dhe kontrollin e rreptë në lidhje me distancimin social, veçanërisht në zonat me shumë njerëz./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background