Instagram me foto cilesore, prezanton modalitetin “Portrait”

Written by on 13/04/2018

Instagram me foto cilesore, prezanton modalitetin “Portrait”
 
Ne Instagram vjen modaliteti Portrait qe do te jete i disponueshem ne Stories dhe “do t’ju jape mundesine te realizoni foto artistike me cilesi te larte”. Nepermjet ketij funksioni te ri ju do te shkrepni portrete, si foto, si video, drejtperdrejt nga aplikacioni. Ne momentin kur do te shkrepet nje foto apo do te behet nje video ne modalitetin Portret, fytyra do te mbetet ne fokus, ndersa sfondi do te shfokusohet. Portrait eshte i disponueshem ne iPhone 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus e X si dhe ne çdo telefon me sistem operativ Android qe ka dale ne treg pas vitit 2015.
 
Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist