Instagram lejon GIF-et edhe ne mesazhet direkte

Written by on 24/09/2018

 

Rrjeti gjigant i fotografive, Instagram ka bashkepunuar me Giphy per te sjelle nje opsion te ri per perdoruesit.Tani mesazhet mund te shoqerohen edhe me “GIF” te cilat dergohen ne mesazh individual apo ne grup.Nderkohe, GIF-et mund te kerkohen per te nxjerre dicka specifike. Perditesimi eshte bere mbremjen e 20 shtatorit tek aparatet celulare IOS dhe Android.Kjo gje ka qene pjese e Instagram ne publikimin e fotografive ne ‘Story’, por tani ka mberritur edhe tek mesazhet.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist