“Il Viaggio” dedikon artikull promovues per destinacionet shqiptare

Written by on 13/07/2018

“Il Viaggio” dedikon artikull promovues per destinacionet shqiptare

 

Gazeta italiane e udhetimeve “Il Viaggio” ka shkruar se fundmi nje artikull per Shqiperine turistike. Ne kete artikull pershkruhet bukuria natyrore e vendit tone dhe kultura e pasur duke u sugjeruar si nje destinacion ideal pushimesh. Ne reportazhin qe italianet e Il Viaggio kane shkruar, tregojne per Shqiperine e jugut, duke perfshire Beratin, Skraparin, Permetin, Gjirokastren e Vloren, rrethe sipas tyre te shndritshem nga ana e kultures qe ofron, hotele me çmime te perballueshme e aktivitete te shumta ne kuader te turizmit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist