HuffPost: Shqiperia, destinacion i kesaj vere per europianet!

Written by on 07/08/2018

HuffPost: Shqiperia, destinacion i kesaj vere per europianet!Shqiperia eshte mes destinacioneve me te preferuara per pushime per turistet europiane. Sondazhin e ka bere Huffington Post qe ka u ka kerkuar blogereve te udhetimit nga kontinenti europian te listojne destinacionet e tyre me te preferuara per kete sezon veror. Kroacia eshte ne krye te renditjes si vendi me i pelqyer europian. Listen e vijojne Italia dhe Spanja. Edhe destinacionet ballkanike si Bullgaria, Shqiperia dhe Mali i Zi jane pjese e listes. Me pas renditjen e vijojne Greqia, Suedia dhe Islanda.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist