Huawei zbulon modemin 5G!

Written by on 25/01/2019

Kompania kineze, Huawei zbuloi diten e sotme modemin 5G, Balong 5000. Huawei e pershkroi pajisjen si modemi me i fuqishem 5G ne bote.Kreu i grupit te biznesit te Huawei, Richard Yu, u shpreh se ky ishte modeli i pare 5G ne bote qe mbeshtetet plotesisht ne arkitekturat e rrjetit jo te pavarur  dhe Standalone 5G.Mbetet per tu pare ne vijimesi se sa ndryshime do te sjelle ky modem ne teknologji, pasi pritshmerite e Huawei jane vertet te larta.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist