Hostelworld permend Shqiperine si destinacion per 2019!

Written by on 14/01/2019

Hostelworld permend Shqiperine si destinacion per 2019!

Shqiperia eshte ne mesin e dhjete destinacioneve ne bote, te cilat faqja
Hostelworld ka keshilluar se duhet vizituar patjeter kete vit. Hostelworld
kete llogari e ka bere ne baze te rezervimeve qe turistet kryesisht backpacker
kane bere gjate vitit te kaluar. Shqiperia ze vendin e gjashte ne klasifimin e
me te preferuarave ndersa Mali i Zi, India dhe Danimarka gjenden pas saj ne
listen e dhjete destinacioneve per vitin 2019. Ne krye te listes eshte Jordania
me rezervimet me te larta nderkohe qe qytetet te cilat pritet te jene me te
vizituara gjate ketij viti jane gjithashtu Londra, Amsterdami dhe Bankoku.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist