Horoskopi e premte 3 janar 2020

Written by on 03/01/2020

Dashi

Dashuria: Dita e mbushur me surpriza për shumë nga shenja. Çiftet mund t’ i japin shtysë dashurisë së jetës dhe për momentin mund të thoni se më e keqja ka mbaruar! Edhe beqarët sot do bëjnë takime vendimtare.

Puna: Nëse doni të pohoni arsyet tuaja, bëjeni gjithmonë me kujdes, sot impulsiviteti është përgjumur dhe mund të prishë marrëdhëniet tuaja.

Demi

Dashuria: Nëse jeni çift, një situatë konflikti dashurie do të krijojë ende disa probleme për ju. Mundohuni t’i qetësoni gjërat shumë ngadalë. Zemrat e vetmuara mund të vendosin ta deklarojnë veten para një personi. Nëse vërtet jeni tërhequr, hidhni një hap përpara!

Puna: Neptuni sot ndez krijimtarinë tuaj, puna është në plan të parë dhe do të jeni të etur për të marrë rezultate të shkëlqyera.

Binjakët

Dashuria: Mos e bëni partnerin tuaj ose personin që ju intereson xheloz, do të shkatërronit gjithçka dhe të ktheheshit do të ishte e vështirë. Perspektiva të shkëlqyera për takime të reja, beqarët do bëjnë miq të rinj dhe do të krijojnë marrëdhënie të reja personale. Sot do të lindin histori të reja.

Puna: Nëse jeni duke kërkuar mënyra për të krijuar bashkëpunime të reja, dijeni që Mërkuri do të jetë shumë i favorshëm sot.

Gaforrja

Dashuria: Sot do të keni një ide të qartë se çfarë të bëni dhe nuk do hezitoni të tregoni shqetësimin tuaj për të dashurin tuaj. Beqarët do joshin  dhe një shikim do të jetë i mjaftueshëm për të kapur pre të re!

Puna: Kënaqësi të shkëlqyera në punë ose në profesion. Sot do të kaloni çdo provë dhe gjithashtu do të keni çmime!

Luani

Dashuria: Mërkuri pengon dialogun mes çifteve, sot mund të ketë keqkuptime dhe dallime mendimesh nga çdo gjë, nga paratë te fëmijët. Nëse jeni beqarë, mund të vendosni të tërhiqeni para një personi që keni dashur prej kohësh.

Puna: Hëna ju fton t’i kushtoni vëmendje financave, nuk është koha e duhur për të bërë investime pa kthim.

Virgjëresha

Dashuria: Në fillim të vitit keni të gjitha dëshirat për të kaluar momente të mrekullueshme me gjysmën tuaj më të mirë. Varrosni kapelen dhe harroni xhelozinë! Beqarët do jenë në gjendje të bëjnë plane të reja për të ardhmen, duke filluar me një dhuratë që duket mjaft pozitive.

Puna: Koha e favorshme për të realizuar projektet tuaja. Kujdesuni për ata që do të sjellin përmirësime në të ardhmen tuaj.

Peshorja

Dashuria: Sot ju mund ta bëni këtë ditë të jashtëzakonshme duke treguar se jeni afër atyre që u duhen. Saturni do i bëjë beqarët veçanërisht tërheqës, të cilët do të kenë mundësi të shkëlqyera për të bërë përshtypje të tjerët.

Puna: Puna kërkon më shumë përqendrim. Mos merrni vendime të rëndësishme dhe mendoni me kujdes për secilin propozim.

Akrepi

Dashuria: Hyrja e Mërkurit në shenjë do të vendosë gjithçka në rregull. Tani e tutje, gjithçka do të zgjidhet lehtë, thjesht gjeni fjalët e duhura edhe me partnerin tuaj për të gjetur qetësi. Beqarët duhet të mësojnë të përjetojnë emocione më spontanisht.

Puna: Suksese në studim dhe në punë, do të keni të gjitha kredencialet për të arritur objektivat e dëshiruara.

Shigjetari

Dashuria: Mos e fosilizoni veten për gjërat e së kaluarës, largojini ato, se me siguri do të fillojë një e ardhme më e mirë për ju. Lajme vijnë në dashuri, mos u emociononi shumë dhe merrni gjithçka seriozisht. Sot beqarët do hedhin themelet e njohjes së re.

Puna: Sot do të ndiheni nën sulm dhe durimi juaj mund të mungojë. Qëndroni të qetë!

Bricjapi

Dashuria: Disa qëndrime të partnerit do t’ju bëjnë të reflektoni. Para se të jetë tepër vonë, kërkoni sqarime dhe do të kuptoni nëse ka diçka pas jush që nuk e dini. Beqarët do duhet të jenë të kujdesshëm për të mos fshehur sekretet e tyre!

Puna: Fryma konkurruese mes kolegëve sot do t’ju shqetësojë shumë, por do të duhet të duroni nëse doni të arrini qëllimet tuaja.

Ujori

Dashuria: Përkundër kundërshtimit të Hënës, ndjenjat do të rriten dhe do të keni mundësi t’i tregoni dashurinë tuaj partnerit tuaj. Beqarët do kenë surpriza të këndshme nga një person i afërt, nga miqësia tek dashuria hapi mund të jetë i shkurtër.

Puna: Do të jeni krijues dhe efikas dhe talenti juaj mund të ngjallë zili.

Peshqit

Dashuria: Më mirë të bëni një pauzë për reflektim mbi dashurinë, veçanërisht nëse ndjeheni të lodhur nga disa situata që nuk mund të gjeni zgjidhje adekuate. Ka frikë nga reflektimi edhe për zemrat e vetmuara, bëj një fytyrë të mirë në një lojë të keqe.

Puna: Jini tolerantë sot me ata rreth jush, edhe nëse planet dhe idetë tuaja nuk përkojnë me ato të të tjerëve.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist