Horoskopi E martë 3 dhjetor 2019

Written by on 03/12/2019

Dashi 

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndonëse mund të ketë ndonjë komplikim në punë. Ndoshta nuk arrini që të ruani të njëjtin ritëm, por mos u dekurajoni, pasi në fund çdo gjë do të shkojë në favorin tuaj, por duhet të keni më shumë durim. Edhe dashuria do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të intuitës tuaj. Kushtojini më shumë rëndësi shëndetit tuaj, në mënyrë që të jeni në kushte optimale.

Demi

Kjo ditë do të jetë disi nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm, por nuk ka asgjë për tu shqetësuar. Duke nisur nga kjo e martë, Hëna do të jetë në anën tuaj dhe gjërat do të rregullohen. Bëni mirë që gjatë këtyre orëve të shmangni konfliktet dhe debatet, si dhe shtyni çdo gjë sa më shumë. Edhe në dashuri mund të ketë ndonjë rënie të vogël, ndaj mundohuni që të krijoni më shumë hapësirë për veten tuaj.

Binjakët

E marta do të jetë mjaft e favorshme për të përfunduar ose për të nisur një marrëveshje, e cila premton të jetë pozitive. Mundohuni që të mos i shtyni takimet, përkundrazi, caktojini për këtë ditë gjërat e rëndësishme. Edhe dashuria do të jetë mjaft e favorizuar, nëse tregoheni më të gatshëm dhe më të hapur.

Gaforrja

Do të keni një ndjesi debulese dhe nervozizmi, e cila do të zgjasë deri të enjten dhe do të kushtëzojë çdo gjë që ju bëni. Kjo gjë sigurisht ndikon edhe në punë, ku me gjasë do të ndiheni të pakënaqur me diçka, por ky nuk është momenti për të ndryshuar. Sa i takon ndjenjave, duhet të mundoheni që të jeni më të hapur, nëse doni të afroni dikë pas vetes. Rezultati do të varet vetëm nga ju.

Luani

Kjo e martë do të jetë disi e komplikuar dhe e mbushur me nervozizëm për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Gjërat do të ecin më mirë me kalimin e orëve, kështu që mundohuni që të limitoheni në gjërat që bëni. Sa i takon ndjenjave do të ketë ende ndonjë problem të vogël, por për ta zgjidhur duhet të prisni edhe ca, deri sa të afrojnë ditë më të qeta.

Virgjëresha

Dita do të jetë mjaft pozitive, ndërkohë që duhet të përfitoni sa më shumë në nivelin ekonomik. Bëni mirë që të shtyni gjërat për një moment tjetër, në mënyrë që të veproni në momentin e duhur. Edhe sa i takon ndjenjave, ka disa gjëra të cilat duhen sqaruar, ndaj përfutoni nga kjo ditë.

Peshorja

Duhet të mundoheni që të jeni më pozitiv, edhe kur të tjerët do tentojne që t’iu demoralizojnë. Përkundrazi, do të jetë ky momenti i duhur për të treguar se nuk ndikoheni më nga personat që keni përreth. Kjo ndjesi disi e rëndë, do të zgasë deri të prëmten, ndërsa më tej gjërat do të përmirësohen, edhe në dashuri.

Akrepi

Kjo e martë do të jetë e mbushur me nervozizëm, gjatë së cilës mund të keni tensione dhe përkeqësim humori, gjë që do ju shkaktojë ankth dhe stres. Mundohuni që ti shtyni për më vonë vendimet e rëndësishme, sidomos nëse dikush të cilin nuk e njihni mirë, po ju vendos nën presion. Lëreni veten të lirë në dashuri.

Shigjetari

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur, ku humori do të jetë i luhatur. Duhet të mundoheni që të çoni deri në fund angazhimet që keni marrë përsipër, dhe kjo ndoshta do ju peshojë disi. Nga ana tjetër mundohuni që të relaksoheni dhe të organizoni diçka të këndshme për mbrëmjen.

Bricjapi

Ju pret një ditë pozitive, ku Marsi dhe Saturni do të mbështesin çdo zgjidhje tuajën. Gjatë kësaj periudhe duhet të vendosni që të largoni nga jeta juaj, gjithë ata që nuk ju bëjnë që të ndiheni mirë. Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar, mundohuni vetëm të mos jeni shumë ngacmues.

Ujori

E marta do të jetë mjaft pozitive, ku me shumë mundësi do të keni të reja premtuese. Situata do të ndryshojë për mirë në dashuri, ku do të organizoni diçka romantike dhe pasionante. Të reja pozitive parashikohen edhe në punë dhe në sferën financiare.

Peshqit

Dita do të jetë e dominuar nga fati, ku do të nisë një periudhë rikuperimi në sferën profesionale dhe ekonomike. Tensionet e ditëve të kaluara më në fund janë larguar dhe tashmë do të ndiheni më të qetë. Do të mbeten vetëm disa polemika në dashuri, por tregohuni të duruar dhe çdo gjë do të shkojë më së miri.


Current track

Title

Artist

Background