Heywedidthat sugjeron destinacionet e aventures ne Shqiperi

Written by on 28/08/2018

Portali amerikan i turizmit, heywedidthat.com, ka listuar shtate aventurat qe mund te ndermerrni ne Shqiperi, nje prej te cilave eshte edhe drejtimi i makines ne nje rruge te paasfaltuar. Disa prej sugjerimeve per turizmin e aventures per turistet amerikane eshte jugu i vendit, kanionet e Osumit, ujrat termale te Benjes dhe Kepi i Rodonit. Kete vit sipas Instat ka pasur nje rritje rekord te turisteve amerikane ne Shqiperi, ku shumica prej tyre te interesuar per turizmin e aventures.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist