Hard Rock Entertaitment World, nisin punimet per parkun ne forme kitareje!

Written by on 19/12/2018

Do te nisin ne fillim te vitit te ardhshem punimet per parkun Hard Rock Entertaitment World. Parku tematik i rrjetit Hard Rock Caffe do te kete nje forme unike ate te nje kitareje elektrike. Parku do te hapet ne zonen Salou te Terragones prane Portaventuras ne Spanje. Kompleksi qe pritet te terheqe miliona turiste do te kushtoje 2 miliard dollare dhe do te inagurohet ne vitin 2020.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist