Hapet pika e informacionit per krocerat dhe jahtet ne Durres

Written by on 03/07/2018

Hapet pika e informacionit per krocerat dhe jahtet ne Durres

Nje pike informacioni per udhetaret e kroçerave dhe jahteve do te funksionoje gjate gjithe sezonit turistik ne portin e Durresit. Gjithçka eshte instaluar ne sheshin prane Drejtorise Ekzekutive te Autoritetit Portual Durres, ne kuader te nje projekti qe mbeshtetet nga Ministria e Turizmit dhe Mjedisit.Bashke me Info-point turistik, nje instalacion me çadra shumengjyreshe do t’i uroje simbolikisht mireseardhjen me “1000 buzeqeshje per turistet e huaj”, qe zgjedhin te vizitojne Durresin dhe qytetet historike te vendit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist