Hapet Londra për SHBA-në dhe Evropën/S’ka nevojë për karantinë!

Written by on 29/07/2021

Nga java e ardhshme, udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga Shtetet e Bashkuara dhe pjesa më e madhe e Evropës, do të mund të hyjnë në Britani të Madhe pa iu nënshtruar karantinës.

Lajmi u njoftua nga Ministri britanik i Transporteve, Grant Shapps.Vendimi pritet të hyjë në fuqi më datë 2 gusht./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background