Hapet konkursi per aktivitetet e peshkimit

Written by on 26/03/2019

Hapet konkursi per aktivitetet e peshkimit Ministria e Bujqësisë ka nxjerrë në procedurë konkurimi 11 objekte ujore për zhvillimin e aktivitetit të peshkimit. Data e konkurimit është përcaktuar 11 prilli e këtij viti. Në listën e objekteve ujore për konkurim janë disa ujëmbledhës në Gramsh, Has, Ersekë e Shkodër si dhe Liqeni i Butrintit, grykëderdhja e Bunës dhe Kepi i Stillos.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist