Hapet ishulli privat më i madh në Bahamas

Written by on 11/05/2019

 

Kompania Royal Caribbean ka hapur ishullin e saj të ri privat në Bahamas. Ishulli, “Perfect Day at CocoCay” , ka pësuar një transformim prej 250 milion dollarësh  dhe përfshin një park ujor të madh, plazhe të projektuara, restorante, kabina luksoze dhe madje edhe një linjë zip. Ajo që është e sigurt se do të jetë një hit për të gjitha moshat është “Thrill Waterpark” i cili krenohet me 13 rrëshqitje ujore dhe madje mburret me pishinën më të madhe në Karaibe.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist