Hapen stadiumet, por me kapacitet të reduktuar!

Written by on 19/02/2021

Nju Jork ka njoftuar se do të hapë studiumet në fund të shkurtit, por me një kapacitet të reduktuar prej 10%. Sidoqoftë, vendi dhe ngjarjet duhet të ndjekin udhëzimet e Departamentit të Shëndetësisë për kërkesat e testimit, numrin e tifozëve të lejuar dhe ruajtja e distancës fizike.Image result for news york stadium

Ky vendim i shtetit  vjen jo vetëm për të ringjallur ekonominë lokale, por edhe për të sjellë gëzim në jetën e njerëzve./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist