Greqia pret 40 milione turiste brenda vitit 2022

Written by on 12/07/2018

Greqia pret 40 milione turiste brenda vitit 2022

Ishujt e famshem greke do te jene me te mbushur se kurre me njerez kete vere: hotelieret greke dhe operatoret turistike thone se rezervimet deri me tani tregojne se rekordi i vitit te kaluar do te mundet lehte. Ekspertet e udhetimit parashikojne 40 milione mberritje ne mbare vendin deri ne vitin 2022 ne Greqi. Ky destinacion pret rritje te medha ne turistet britanike, gjermane dhe ruse nderkohe qe kete sezon pritet edhe zgjatja e netqendrimeve nga pushuesit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist