Greqia nder destinacionet me te preferuara te sezonit veror 2018

Written by on 05/10/2018

 

Siguria dhe cmimet e mira kane qene karakteristikat kryesore mbi te cilat u mbeshtet sherbimi ndaj turisteve kete sezon veror ne Greqi. Per kete arsye ky destinacion u rendit nga Tripadvisor si nje nder 10 me te preferuarit per turistet europiane kete vit. Sipas autoriteteteve greke te turizmit kete vit rezervimet e parakoshme kane qene ne shifra te kenaqshme duke deshmuar nje sold out per hotelet ne zonat kryesore bregdetare te Greqise. Pritet qe deri ne fund te vitit ne Greqi te regjistrohen mbi 36 milione turiste te huaj.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist