Greqia nder 10 vendet me te preferuara te kesaj vere, ja arsyet!

Written by on 28/04/2018

Greqia nder 10 vendet me te preferuara te kesaj vere, ja arsyet!

 

Siguria dhe cmimet e mira do te jene karakteristikat kryesore mbi te cilat do te mbeshtetet sherbimi ndaj turisteve kete sezon veror ne Greqi. Per kete arsye ky destinacion do te jete nder 10 me te preferuarit per turistet europiane kete vit. Sipas autoriteteteve greke te turizmit kete vit rezervimet e parakoshme kane qene ne shifra te kenaqshme duke deshmuar nje sold out per hotelet ne zonat kryesore bregdetare te Greqise. Pritet qe ky vit te sjelle ne Greqi mbi 30 milione turiste te huaj.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist