Greqia lejon hyrjen pa kufizime edhe për 5 shtete të tjera

Written by on 06/07/2021

Qytetarët e Armenisë, Azerbajxhanit, Jordanisë, Moldavisë dhe Bruneit do të lejohen të hyjnë në Greqi pa iu nënshtruar kërkesave të testimit ose karantinës. Autoritetet kanë vlerësuar se situata COVID-19 në këto vende është përmirësuar.

Një vendim i tillë është konfirmuar nga Autoriteti i Aviacionit Civil të Greqisë./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist